30 ZŁ PREMII ZA PŁATNOŚCI ANDROIDEM PAY

30 ZŁ PREMII ZA PŁATNOŚCI ANDROIDEM PAY

30 zł premii za płatności Androidem Pay

Kolejna promocja dla użytkowników technologii Android Pay. Organizatorem akcji „Kupuj na Allegro z Android Pay” jest Google, a partneruje mu największy serwis aukcyjny w Polsce – Allegro.pl. Za dokonanie płatności poprzez aplikację mobilną Allegro oraz wyrażenie zgód marketingowych, można zdobyć kupon o wartości 30 zł.

Z okazji można skorzystać do 18 grudnia 2017 roku. Organizatorzy przygotowali łącznie 6,5 tys. nagród. Jeżeli ta pula wyczerpie się przed 18 grudnia br., akcja zostanie zakończona wcześniej.

Kto może wziąć udział w promocji?

W akcji mogą wziąć udział osoby, które posiadają mobilną aplikację Allegro oraz konto w systemie Android Pay. Do konta musi być podpięta przynajmniej jedna aktywna karta płatnicza. Każdy uczestnik promocji, może otrzymać tylko jeden bonusowy kupon.

30 zł premii za płatności Androidem Pay – jak zdobyć kupon?

Trzeba przyznać, że Organizatorzy nie postawili przed uczestnikami zabawy wymagających warunków:

  • Najpóźniej do 18 grudnia 2017 roku, należy kupić na Allegro dowolny przedmiot lub usługę. Transakcja musi zostać wykonana poprzez aplikację mobilną Allegro, przy użyciu karty płatniczej, podpiętej do portfela Android Pay.
  • Należy wyrazić zgody marketingowe oraz zaakceptować użycie plików cookies na urządzeniu biorącym udział w promocji.

Z racji ograniczonej liczby nagród oraz prostych warunków do spełnienia, osoby chcące „załapać” się do promocji – muszą się pospieszyć. Ponieważ chętnych na 30-złotowy kupon, z pewnością nie zabraknie.

Przekazanie i realizacja bonusowego kuponu

Kupon rabatowy zostanie przekazany uczestnikowi w następnym dniu po dniu, w którym wypełnił warunki akcji promocyjnej. Nagroda zostanie wysłana w formie wiadomości elektronicznej, na adres mailowy, zarejestrowany na Allegro.

W otrzymanej na skrzynkę pocztową wiadomości, klikamy przycisk „Odbierz kupon„. Od momentu jego wygenerowania, mamy 14 dni na realizację bonu. Kupon może służyć do zakupu dowolnego towaru/usługi na serwisie Allegro.pl.

Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego dla osób fizycznych.

Z pełnym regulaminem promocji „Kupuj na Allegro z Android Pay”, można zapoznać się na tej stronie.

Jeżeli chciałbyś wziąć udział w promocji, ale nie posiadasz konta w banku, który umożliwia płatności Androidem – zapoznaj się z naszym najnowszym rankingiem. Analizujemy w nim najlepsze oferty, porównujemy parametry i wybieramy najbardziej atrakcyjne konto bankowe bez opłat.

Ocena internautów
[Ogółem: 0 Średnio: 0]