LEPIEJ Z EKONTEM

LEPIEJ Z EKONTEM – PROMOCJA mBANK

Lepiej z eKontem

mBank uruchomił II edycję promocji „Lepiej z eKontem”. Akcja potrwa do 10 stycznia 2018 roku. Nowi klienci otwierając konto osobiste, zyskują gwarancję niezmienności opłat za podstawowe usługi oraz szansę na 650 zł moneyback.

Do kogo skierowana jest promocja „Lepiej z eKontem”?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku, którzy od 1 stycznia 2016 nie posiadali (oraz nie byli współwłaścicielami) w mBanku żadnego konta osobistego oraz rachunku oszczędnościowego o numerach: 1140 2004 lub 1140 2017.

650 zł zwrotu moneyback + 2-letni brak opłat za konto, kartę, bankomaty i przelewy

W ramach promocji, klient otrzymuje od banku 4% zwrot za transakcje bezgotówkowe, wykonane za pomocą karty lub BLIK-a. Z moneybacku można korzystać przez 5 kolejnych miesięcy, a maksymalny zwrot w jednym miesiącu może wynieść 130 zł.

Dodatkową korzyścią, którą bank oferuje nowym klientom, są preferencyjne warunki korzystania z konta i karty płatniczej. mBank zapewnia 2-letnią gwarancję braku opłat za prowadzenie rachunku, wypłaty z bankomatów, przelewy standardowe oraz korzystanie z karty.

Jak otrzymać premię moneyback?

  • Do 10 stycznia 2018 roku, należy otworzyć eKonto Standard lub plus wraz z kartą płatniczą na stronie promocji mBank.
  • Należy zaakceptować oświadczenia i zgody marketingowe banku.
  • Przez 5 kolejnych miesięcy (po miesiącu w którym otwarto konto) należy:
  • wykonać transakcje kartą płatniczą lub BLIK-iem na min. 250 zł (transakcje w internecie nie są wliczane)
  • zapewnić wpływ na rachunek w wysokości min. 1 tys. zł (przelewy z innych rachunków, które klient posiada w mBanku nie będą liczone)
  • zalogować się do aplikacji mobilnej przynajmniej raz w miesiącu

[stextbox id=’info’]Oferta dotyczy tylko rachunków indywidualnych, więc konto prowadzone wraz z drugą osobą – nie bierze udziału w promocji.

Jeżeli partnerzy chcą skorzystać z akcji mBanku, mogą przekształcić rachunek indywidualny na konto wspólne po 5 miesiącach od założenia konta osobistego.[/stextbox]

Premia za dany miesiąc, trafi na konto uczestnika w następnym miesiącu. Czyli spełniając warunki np. w październiku, klient otrzyma bonus w listopadzie. W przypadku przystąpienia do promocji w połowie miesiąca, bank naliczy bonus dopiero po upływie kolejnego pełnego miesiąca. Czyli przystępując do akcji w połowie października, naliczenie bonusu nastąpi w listopadzie a wypłata nagrody w grudniu. Premia jest zwolniona z opodatkowania.

Rachunek w wersji Standard opisaliśmy dokładnie w artykule, w którym analizujemy najlepsze konta wspólne.

Ocena internautów
[Ogółem: 0 Średnio: 0]