POWERBANK OD BZ WBK

POWERBANK OD BZ WBK ZA 3 PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWE

Powerbank od BZ WBK

W najnowszej promocji BZ WBK – „Zyskaj moc z kartą mobilną Visa”, można otrzymać powerbank o pojemności 4000 mAh. Akcja potrwa do 31 stycznia 2018 roku. Jeśli jednak wcześniej zostanie rozdana pula 1000 nagród, bank zakończy promocję przed wyznaczonym terminem. Osoby chcące skorzystać z okazji, powinny się więc pospieszyć.

Do kogo skierowana jest najnowsza akcja Banku Zachodniego WBK?

O nagrodę mogą ubiegać się osoby, które posiadają kartę Visa-Mobile (debetową lub kredytową) w BZ WBK oraz spełnią warunki promocji.

Powerbank od BZ WBK – jak go otrzymać?

  • Do końca promocji, należy wypełnić i wysłać specjalny formularz, który dostępny jest na stronie. Niezbędne jest również zaakceptowanie regulaminu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie przez bank naszych danych osobowych.
  • W każdym z 3 kolejnych miesięcy: listopad 2017, grudzień 2017 oraz styczeń 2018, należy dokonać minimum 1 transakcji tą samą kartą Visa-Mobile.

1000 pierwszych uczestników, którzy spełnią wymogi promocji, otrzyma powerbanka najpóźniej do 20 lutego 2018 roku. Nagrodę dostarczy kurier na adres podany w formularzu zgłoszeniowym.

Karta Visa-Mobile

Wirtualna karta Visa-Mobile, umożliwia dokonywanie zbliżeniowych płatności telefonem poprzez aplikację BZWBK24 mobile. Technicznym wymogiem jest tutaj posiadanie smartfona z systemem Android w wersji min. 4.4, obsługującego technologię NFC.

Aby wykonać płatność, należy włączyć funkcję NFC, odblokować ekran telefonu oraz zbliżyć go do terminala. Aplikacja BZWBK24 mobile nie musi być uruchomiona podczas dokonywania transakcji. Jeżeli kwota do zapłaty będzie wyższa niż 50 zł, będziesz poproszony o autoryzację operacji kodem PIN (można go ustawić w aplikacji).

Co w sytuacji, kiedy nie posiadasz karty Visa-Mobile w BZ WBK?

Można ją zamówić, wykonując kolejne czynności:

  • Uruchamiamy aplikację BZWBK24 mobile.
  • Wybieramy opcję PŁAĆ ZBLIŻENIOWO i postępujemy wg pojawiających się na ekranie instrukcji.
  • Wybieramy rodzaj karty, zawieramy umowę o jej wydanie oraz podpinamy ją do odpowiedniego rachunku.

Bank nie pobiera opłat za wydanie karty (zarówno kredytowej jak i debetowej) oraz za użytkowanie wirtualnego „plastiku”. Pozostałe prowizje zawarte są na tej stronie.

Jeżeli nie posiadasz żadnego rachunku osobistego w BZ WBK, sprawdź jego nową ofertę – Konto Jakie Chcę. Produkt Banku Zachodniego, zajmuje czołową pozycję w naszym rankingu, w którym porównujemy najlepsze oferty i wybieramy najlepsze konto bez opłat.

Inne atrakcyjne bonusy i okazje, można znaleźć na stronie, na której prezentujemy najlepsze promocje bankowe.

Ocena internautów
[Ogółem: 0 Średnio: 0]