PROMOCJA BGŻ BNP PARIBAS

PROMOCJA BGŻ BNP PARIBAS – DO ZYSKANIA ŁĄCZNIE 400 ZŁ

Promocja BGŻ BNP Paribas

 

W najnowszej akcji BGŻ BNP Paribas i spółki Ad Astra – „Konto do syta„, można zdobyć bon o wartości 100 zł do sieci restauracji Sphinx. Dodatkowe 300 zł można otrzymać w promocji „Mobilna premia” dokonując transakcji przy pomocy aplikacji Android Pay, GOMobile oraz Masterpass.

Promocja potrwa do 22 grudnia 2017 roku. Jednak organizatorzy mogą ją zakończyć przed tym terminem, jeśli wcześniej zostanie wyczerpany limit 1000 zarejestrowanych uczestników.

Kto może wziąć udział w promocji?

W akcji „Konto do syta” mogą wziąć udział osoby od 18 do 26 roku życia, które w ostatnich 36 miesiącach, nie posiadały rachunku osobistego w BGŻ BNP Paribas. Restrykcja dotyczy również współposiadaczy kont oraz klientów banków BGŻ i BNP przed ich fuzją.

Promocja BGŻ BNP Paribas – jak zdobyć 100-złotowy bon?

 • W pierwszej kolejności, należy zarejestrować się na tej stronie promocji, podając niezbędne dane i wyrażając zgodę na ich przetwarzanie.
 • Na naszą skrzynkę pocztową przyjdzie wiadomość ze specjalnym linkiem, za pomocą którego otworzymy Konto Maksymalne wraz z karta płatniczą. Złożenie wniosku za pomocą tego linka, jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w promocji.
 • Następnie najpóźniej do 12 stycznia 2018 roku, należy podpisać z bankiem umowę o prowadzenie Konta Maksymalnego i wydanie karty płatniczej (dokumenty dostarczy nam kurier).
 • Ostatnimi warunkami są: wykonanie transakcji kartą (akceptowane są również płatności Masterpass i Android Pay) na min. 300 zł + przynajmniej jednokrotne zalogowanie się do bankowości elektronicznej Pl@net. Oba warunki należy spełnić w terminie od 1 do 31 stycznia 2018 roku.

Promocja BGŻ BNP Paribas – przekazanie nagrody

Po spełnieniu wymaganych warunków, najpóźniej do 16 lutego 2018 roku, otrzymamy wiadomość potwierdzającą przyznanie nagrody. Natomiast przekazanie elektronicznego bonu (w postaci kodu SMS) nastąpi do 27 lutego 2018 roku.

Termin ważności elektronicznego vouchera to 1 luty 2019 r. Nagroda jest zwolniona z opodatkowania od osób fizycznych.

300 zł w promocji „Mobilna premia”

Oprócz 100-złotowego vouchera, możemy zdobyć również do 300 zł premii za korzystanie z aplikacji mobilnych: Android Pay, GOMobile i Masterpass. Każda transakcja wykonana przy ich użyciu, będzie nagradzana przez bank w wysokości 1 zł.

W ciągu miesiąca można otrzymać maksymalnie 25 zł. Z bonusu możemy korzystać przez 12 miesięcy od momentu przystąpienia do promocji. Łącznie można więc otrzymać 300 zł zwrotu.

Konto Maksymalne w pigułce

 • Darmowe otwarcie i prowadzenie rachunku.
 • Bezpłatne wydanie karty płatniczej.
 • Brak miesięcznych opłat za kartę jeśli nie ukończyłeś 26 roku życia. Klienci powyżej 26 lat – 12 zł (opłaty można uniknąć, jeżeli w poprzednim miesiącu zostaną wykonane transakcje „plastikiem” na min. 300 zł).
 • Darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie.
 • Bezpłatne przelewy standardowe.
 • Brak prowizji za zlecenia stałe i polecenie zapłaty.
 • Przelew natychmiastowy – 5 zł.
 • Przelew europejski SEPA – 5 zł.
 • Konto w promocji można otworzyć na tej stronie.

Więcej ofert, dzięki którym można uzyskać dodatkowe korzyści za korzystanie z produktów finansowych, można znaleźć na stronie, gdzie prezentujemy aktualne promocje bankowe.

Ocena internautów
[Ogółem: 0 Średnio: 0]