PROMOCJA BLIK

PROMOCJA BLIK

Promocja BLIK

Klienci, którzy lubią płacić BLIK-iem, mają powody do zadowolenia. Dla nich ruszyła kolejna promocja, której organizatorem jest Polski System Płatności a partneruje mu serwis Allegro. W najnowszej akcji „Radość od pierwszego BLIKA”, można zdobyć kupon rabatowy o wartości 20 zł.

Warunkiem jest wykonanie płatności mobilnej o wartości 50 zł na portalu aukcyjnym Allegro.pl.

Z okazji można skorzystać do końca listopada 2017 roku. Organizator może zakończyć promocję wcześniej, jeśli zostanie wyczerpana pula 84 tysięcy przyznanych nagród.

Do kogo skierowana jest promocja BLIK?

W akcji może wziąć udział każda osoba, która posiada aktywne konto na Allegro i nie wykonała wcześniej płatności BLIK w tym serwisie. 20-złotowy kupon może zgarnąć użytkownik zarówno ze statusem kupujący jak i sprzedający. Jednak dany uczestnik promocji, może otrzymać tylko jedną taką nagrodę.

Jak zdobyć 20-złotowy kupon zakupowy na Allegro?

Warunki promocji są bardzo proste i w zasadzie ograniczają się tylko do 2 punktów:

  • W okresie promocji dokonaj zakupu na Allegro za min. 50 zł (do warunku promocji, nie wlicza się kosztu wysyłki).
  • Za transakcję zapłać przy pomocy płatności mobilnej BLIK.

Aby otrzymać nagrodę, niezbędne jest wyrażenie zgody marketingowej i akceptacja polityki prywatności serwisu.

Przekazanie i realizacja bonusowego kuponu

Kupon pojawi się na Twoim koncie do 48 godzin od momentu spełnienia przez Ciebie warunków promocji. Ponadto organizator wyśle także na Twoją skrzynkę pocztową stosowną wiadomość. Informacja o dostępnym rabacie, pojawi się także podczas wykonywania płatności przy okazji kolejnych zakupów na Allegro.

Natomiast pewną niedogodnością może być tu fakt, że kupon jest ważny tylko przez 14 dni od chwili jego wygenerowania.

Kupon można wykorzystać do realizacji płatności BLIK w ramach systemu Przelewy 24 i PayU, przy zamówieniu wynoszącym minimum 50 zł (bez kosztów wysyłki).

Z bonusu można skorzystać tylko przy jednych zakupach, kuponu nie można wymienić na jego wartość pieniężną ani na kartę podarunkową Allegro.

BLIK – banki

Jakie banki umożliwiają płatności BLIK? W projekcie bierze udział 9 banków i są to: Alior Bank, Bank Millennium, BZ WBK, Getin Bank, ING Bank Śląski, mBank, PKO BP/Inteligo, Orange Finanse oraz T-Mobile Usługi Bankowe.

Konta osobiste tych instytucji, zajmują czołowe lokaty w naszym rankingu rachunków z najbardziej konkurencyjnymi warunkami utrzymania. Zestawienie zawiera porównanie i analizę parametrów poszczególnych ofert. Dzięki temu, Czytelnik sam może wybrać, które konto bez opłat jest obecnie najbardziej atrakcyjnym produktem na rynku.

Chcesz wiedzieć więcej o tej usłudze? Przeczytaj nasz artykuł, z którego dowiesz się, co to jest BLIK, jak nim płacić i jak podejmować pieniądze z bankomatu.

Ocena internautów
[Ogółem: 0 Średnio: 0]