PROMOCJA BZ WBK

PROMOCJA BZ WBK – 30 ZŁ NA ZAKUPY W ŻABCE I FRESHMARKET ZA PŁATNOŚCI ANDROID PAY

Promocja BZ WBK

Nowa promocja BZ WBK, w której można otrzymać 30 zł na zakupy w sieciach sklepów Żabka oraz Freshmarket.

Aby zdobyć nagrodę, należy wykonać min. 5 płatności Android Pay.

Akcja „Bon 30 zł na zakupy z kartą BZ WBK w Android Pay” potrwa do 31 grudnia 2017 roku lub do wyczerpania puli 27 tysięcy bonów.

Kto może wziąć udział w promocji?

W akcji mogą wziąć udział osoby zamieszkujące terytorium Polski, które ukończyły 13 rok życia. Osoby poniżej tego wieku, mogą zostać uczestnikami promocji, jeśli opiekun prawny wyrazi na to zgodę.

Aby móc spełnić warunki stawiane przez organizatora, należy posiadać telefon z modułem NFC oraz systemem Android w wersji min. 4.4.

Promocja BZ WBK – jak otrzymać bon o wartości 30 zł?

Bank nie wymaga od uczestników ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów, poza tymi, które wiążą się  z wykonaniem samych zakupów.

  • Włącz aplikację BZ WBK – Android Pay (wraz z powiązaną kartą płatniczą banku) oraz zaakceptuj zaproszenie do promocji. W przypadku, gdyby oferta nie pojawiła się automatycznie, przejdź do menu i w pole „wpisz kod promocyjny” – wpisz „BZWBK30„.
  • Dokonaj minimum 5 płatności Android Pay w ciągu 28 dni od momentu przystąpienia do promocji.

UWAGA: Pomiędzy kolejnymi transakcjami, należy zachować przynajmniej 5-minutowe przerwy.

Przekazanie i realizacja bonu

Po spełnieniu warunków, karta podarunkowa o wartości 30 zł, pojawi się automatycznie w aplikacji na Twoim telefonie. Aby zrealizować bon, należy zawiadomić personel Żabki/Freshmarket o takiej formie płatności i okazać kod kreskowy w aplikacji.

Bon jest ważny do 31 stycznia 2018 roku. Nie podlega wymianie na jego równowartość w gotówce. Z karty podarunkowej można skorzystać tylko jeden raz. Oznacza to, że jeżeli nie wykorzystamy wszystkich środków znajdujących się na bonie – pozostała kwota przepadnie. Warto więc wykonać zakupy na sumę większą niż 30 zł i resztę dopłacić np. gotówką.

W promocji biorą udział wszystkie obecne karty BZ WBK i każdą z nich, można podpiąć do aplikacji Android Pay. Jeżeli nie jesteś klientem banku, rozważ założenie rachunku osobistego Konto Jakie Chcę. Nowy produkt BZ WBK, zajmuje czołową lokatę w naszym rankingu najlepszych ROR-ów w Polsce. Jest to konto bankowe bez opłat za prowadzenie a prowizji za kartę można uniknąć.

Pełny regulamin promocji, znajduje się na tej stronie.

Ocena internautów
[Ogółem: 0 Średnio: 0]