PROMOCJA MILLENNIUM BANK

PROMOCJA MILLENNIUM BANK – ZYSKAJ 150 ZŁ PREMII

Promocja Millennium Bank

W najnowszej promocji „Zyskaj 150 zł z Bankiem Millennium i Goodie” można uzyskać nagrodę pieniężną w postaci przelewu na konto. Akcja potrwa do 20 grudnia 2017 roku. Organizator nie przewidział żadnych limitów co do maksymalnej puli nagród do rozdania.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z akcji mogą skorzystać osoby, które od 1 kwietnia 2015 roku nie posiadały konta lub innego produktu w Banku Millennium. Powyższy warunek dotyczy również współwłaścicieli, pełnomocników, opiekunów, przedstawicieli ustawowych oraz kuratorów posiadacza konta.

Promocja Millennium Bank – jak otrzymać 150 zł premii?

  • Do 20 grudnia 2017 r. należy złożyć wniosek o otwarcie Konta 360° lub Konto 360° Student. Formularz znajduje się na tej stronie promocji. Wysyłając wniosek, konieczne jest zaakceptowanie zgód marketingowych banku.
  • Do 31 grudnia 2017 r. należy zawrzeć z bankiem umowę o prowadzenie konta wraz z kartą płatniczą. Ponadto należy ściągnąć, zainstalować oraz założyć konto użytkownika w bezpłatnej aplikacji mobilnej Goodie.
  • Ostatnim warunkiem promocji, jest zapewnienie w styczniu i w lutym 2018 r. wpływu na konto w wysokości 1.000 zł oraz wykonanie przynajmniej jednej transakcji kartą lub BLIK-iem na dowolną kwotę.

Dodatkowe informacje

Aby otrzymać premię, nie możesz wypowiedzieć bankowi umowy o konto ani odinstalować aplikacji Goodie do 14 marca 2018 roku (wtedy kończy się promocja).

Po spełnieniu warunków akcji, bank przekaże na konto klienta 150 zł. Jako że nagroda będzie mieć formę przelewu pieniężnego, można nią dysponować dowolnie. To duży plus promocji, gdyż zazwyczaj takie bonusy są w formie bonów lub voucherów, które można zrealizować tylko w konkretnych punktach. Premia jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Co to jest Goodie?

Goodie jest nowoczesną i bezpłatną aplikacją mobilną (oraz stroną internetową), dzięki której możemy otrzymać zniżki, rabaty oraz kupony promocyjne. Aby z niej skorzystać, wystarczy ją ściągnąć, zainstalować na telefonie, założyć darmowe konto użytkownika i podać swoją aktualną lokalizację. Aplikacja wyszuka wszystkie punkty w Twoim pobliżu, w których można zrobić tańsze zakupy.

Dokładna analiza rachunku osobistego Millennium Banku, znajduje się na stronie z rankingiem, w którym wybieramy najlepsze konto bez opłat.

Chciałbyś skorzystać z innych ofert, które zawierają atrakcyjne bonusy i premie? Zapoznaj się z naszym działem, w którym analizujemy aktualne promocje bankowe.

Ocena internautów
[Ogółem: 0 Średnio: 0]