PROMOCJA NEST BANK

PROMOCJA NEST BANK – 200 ZŁ DO ROSSMANNA ZA ZAŁOŻENIE BEZPŁATNEGO NEST KONTA

Promocja Nest Bank

Nest Bank postanowił umilić klientom czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia i uruchomił atrakcyjną promocję. Osoby, które założą darmowe Nest Konto, mogą otrzymać bon o wartości 200 zł do sieci sklepów Rossmann.

Akcja potrwa tylko do 17 listopada 2017 roku lub do wyczerpania puli 1000 nagród. Jeżeli limit kart podarunkowych zostanie osiągnięty, bank automatycznie wyłączy stronę z promocją.

Do kogo skierowana jest promocja Nest Bank „Coraz bliżej święta”?

W akcji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, zamieszkujące terytorium Polski, które nie posiadały rachunku osobistego w Nest Banku w ostatnich 24 miesiącach. Jeżeli korzystałeś w tym czasie z innych produktów banku, możesz wziąć udział w aktualnej promocji.

Jak zdobyć 200 zł do Rossmann?

  • Złóż wniosek o otwarcie konta osobistego na tej stronie promocji.
  • Zawrzyj z bankiem umowę o prowadzenie rachunku.
  • Najpóźniej do 8 grudnia 2017 roku, zapewnij wpływ na nowo otwarte konto w wysokości min. 2 tys. zł. Wpływ może pochodzić z tytułu:
  • wynagrodzenia za pracę
  • świadczenia emerytalnego lub rentowego
  • stypendium uczelni wyższej
  • świadczenia z programu 500+

Promocja Nest Bank – przekazanie i realizacja nagrody

Nagroda zostanie przekazana uczestnikowi promocji, najpóźniej do 15 grudnia 2017 roku za pośrednictwem kuriera. Do tego czasu nie możesz zamknąć konta ani wycofać zgód marketingowych banku (jeżeli oczywiście chcesz otrzymać nagrodę).

Bon podarunkowy jest ważny do 18 października 2018 roku. Promocyjnej karty nie można wymienić na gotówkę. Z bonu można korzystać wielokrotnie – aż do wyczerpania limitu 200 zł.

Nest Konto w pigułce

Rachunek osobisty Nest, jest to bezpłatne konto bankowe. Zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w naszym rankingu darmowych ROR-ów.

Nest Konto charakteryzuje się brakiem prowizji za jego prowadzenie, korzystanie z karty płatniczej, wypłaty z bankomatów krajowych, zwykłe przelewy przez internet, zlecenia stałe i polecenie zapłaty.

Oferuje ponadto atrakcyjne usługi i produkty dodatkowe: lokatę na 4%, konto oszczędnościowe (2,25%), aplikację mobilną z opcją komend głosowych czy płatności smartfonem HCE – Android Pay.

Ocena internautów
[Ogółem: 0 Średnio: 0]