ZGARNIJ PREMIĘ Z BANKIEM MILLENNIUM

ZGARNIJ PREMIĘ Z BANKIEM MILLENNIUM

Zgarnij premię z Bankiem Millennium

IV edycja popularnej akcji „Zgarnij premię z Bankiem Millennium”. Jej organizatorem jest właściciel portalu Bankier.pl, a partnerują mu Bank Millennium oraz Polski Bus. Za założenie Konta 360° lub 360° Student wraz z kartą płatniczą, klient może zdobyć 100 zł bonusu oraz 2 vouchery (2 x 25 zł) do zrealizowania w Polskim Busie.

Kto może wziąć udział w promocji „Zgarnij premię z Bankiem Millennium”?

W akcji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały żadnego rachunku w Banku Millennium po 1 kwietnia 2015 roku. Warunek dotyczy również współwłaścicieli, pełnomocników, opiekunów, przedstawicieli ustawowych oraz kuratorów posiadacza konta. Klient nie może być również w trakcie składania wniosku o jakikolwiek inny produkt banku (np.lokaty czy kredytu).

100 zł premii od Bankier.pl oraz 50 zł na Polski Bus

W ramach promocji, uczestnik może zdobyć bonus gotówkowy w postaci 100 zł od portalu Bankier.pl oraz 2 vouchery (2 x 25 zł) na Polski Bus.

Jak otrzymać bonusy?

 • Do 30 września 2017 roku zarejestruj się na tej stronie promocji.
 • kliknij w link aktywacyjny, który otrzymasz na adres e-mail (podany w formularzu)
 • na stronie otwartej za pośrednictwem linku, złóż wniosek o konto wraz z kartą płatniczą
 • wyraź zgody marketingowe
 • wyraź zgodę na przekazanie przez bank niezbędnych informacji organizatorowi promocji
 • Zawrzyj umowę o konto wraz z kartą, najpóźniej do 6 października 2017 roku.
 • W każdym z dwóch miesięcy (październik i listopad 2017 roku) zapewnij wpływy na nowo otwarty rachunek w wysokości min. 1 tys. zł.
 • z tego warunku zwolnieni są klienci zakładający Konto 360° Student
 • W każdym z dwóch miesięcy (październik i listopad 2017 roku) wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą płatniczą.
 • operacje wliczane w warunek: transakcje w terminalach POS, transakcje internetowe, BLIK
 • operacje niewliczane w warunek: wypłaty kartą z bankomatów, przelewy, transakcje anulowane

Uczestnicy promocji zostaną poinformowani o przyznaniu nagród droga mailową, najpóźniej do 31 grudnia 2017 roku. Bonus gotówkowy zostanie przekazany na konto klienta, najpóźniej do 14 dni roboczych od poinformowania go o przyznaniu premii.

Vouchery w postaci kodów, również zostaną przekazane uczestnikowi drogą elektroniczną, najpóźniej do końca 2017 roku. Nagrody są zwolnione z opodatkowania.

Realizacja voucherów

Otrzymane vouchery można zrealizować na stronie polskibus.com, wpisując kod w okienko „Kod promocyjny”. Jeden voucher uprawnia do zniżki przy rezerwacji biletu na jeden przejazd krajowy lub międzynarodowy Polskim Busem.

Rabatowe kupony można zrealizować tylko na przejazdy w okresie od 15 grudnia 2017 r. do 31 marca 2018 roku.

Konto 360° i 360° Student

Rachunek standardowy 360° szerzej opisaliśmy w artykule, w którym analizujemy najlepsze konta wspólne.

Konto 360°Student przeznaczone jest dla osób w wieku 18-26 lat. Po ukończeniu 26 roku życia, klient ma 3 miesiące na wybranie nowego rachunku. W przypadku braku decyzji, bank przekształci ROR w wersję podstawową 360°.

Konto studenckie posiada praktycznie wszystkie parametry standardowego rachunku. Różnicę (na plus) znajdziemy tylko w warunkach zwalniających z opłaty za prowadzenie konta, korzystanie z karty i wypłaty z bankomatów. Tutaj należy wykonać tylko 1 transakcję bezgotówkową kartą. Nie obowiązuje wymóg minimalnych wpływów (1 tys. zł) na konto.

Drugą różnicą (na minus) jest to, że Pakiet Bardzo Pomocny nie jest darmowy w pakiecie.

Ocena internautów
[Ogółem: 0 Średnio: 0]